Людям з порушення зору Звичайна версія

Кредитні портфелі ПАТ «БГ БАНК», що складаються з прав вимоги за 9 кред. дог., та прав вимоги за 8 кред. дог. Кредитні портфелі АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ», що складаються з прав вимоги за 3 кред. дог., та з прав вимоги за 12 кред. дог.

Кредитні портфелі ПАТ «БГ БАНК», що складаються з прав вимоги за 9 кред. дог., та  прав вимоги за 8 кред. дог. Кредитні портфелі  АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ», що складаються з прав вимоги за 3 кред. дог., та з прав вимоги за 12 кред. дог.
Номер лоту
F114GL30122
Дата торгів
2018-09-19
Ціна продажу
120 293,15 грн
Електронна адреса аукціону - https://prozorro.sale/auction/UA-EA-2018-08-29-000130-b
Реалізовано Ціна продажу: 120 293,15 грн
Стартова ціна на аукціоні: 572 824,52 грн
Надіслати заявку

Менеджер банку обов'язково зв'яжеться з Вами!

Інформація та документи, розміщені на цьому сайті, були підготовлені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) виключно для інформаційних цілей і не повинні вважатися спонуканням до будь-яких дій чи бездіяльності. Інформація та документи, що міститься на цьому сайті, були отримані з/або ґрунтуються на джерелах, які вважаються надійними, але не є вичерпними та не можуть сприйматися як повні або актуальні. Рішення покупця щодо будь-яких дій або бездіяльності повинно ґрунтуватися на власних оцінках та дослідженнях майна (активу/активів), котре реалізується, в тому числі шляхом перевірки інформації у відповідних державних реєстрах та інших відкритих джерелах інформації. Фонд не несе відповідальності за рішення покупця та його наслідки, що ґрунтуються на інформації, викладеній на даному сайті.​